Naudojimosi sąlygos ir taisyklės

1. Įvadas

1.1. Šios Naudojimosi sąlygos ir taisyklės (toliau – „Taisyklės“) reglamentuoja interneto svetainėje dialogastamsoje.lt (toliau – „Svetainė“), kurią administruoja UAB „Mano linija“, juridinio asmens kodas 300074822, buveinės adresas: M. K. Paco 4, Vilnius (toliau – Įmonė) teikiamų paslaugų sąlygas bei tvarką.

1.2. Naudodamiesi Įmonės paslaugomis Jūs (toliau – „Vartotojas“) patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su Taisyklėmis, bei įsipareigojate laikytis jų bei kitų LR teisės aktų ir konstitucijos.

2. Bilietų įsigijimas, panaudojimas, keitimas ir grąžinimas

2.1. Įsigijimas

2.1.1. Svetainėje galima įsigyti tik elektroninius bilietus (e-bilietus) (toliau – „Bilietus“).

2.1.2. Atsiskaityti už Bilietus galima tik Svetainėje ir tik bankiniu pavedimu per Paysera sistemą, kuri yra susieta su visais Lietuvos bankais.

2.1.3. Gavus mokėjimą už Bilietus, jie siunčiami Naudotojo nurodytu elektroninio pašto adresu.

2.2. Keitimas ir grąžinimas

2.2.1. Bilietai yra nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuo atveju, jeigu renginys atšaukiamas. Tokiu atveju Naudotojai turi kreiptis elektroninio pašto adresu houseofpuglu@gmail.com, pateikdami kodą (ar kodus), nurodytus ant Bilieto (ar Bilietų). Įmonė įsipareigoja į šiuos laiškus atsakyti per 24 valandas.

2.2.2. Įmonė neatsako, jeigu Naudotojas, pirkdamas Bilietus, įvedė neteisingą elektroninio pašto adresą ir Bilietų negavo, tačiau tam įvykus Naudotojas turėtų kreiptis elektroninio pašto adresu info@dialogastamsoje.lt ir paprašyti atsiųsti Bilietus tikruoju elektroninio pašto adresu.

2.3. Panaudojimas

2.3.1. Ant balto A4 formato popieriaus lapo atspausdintą Bilietą reikia parodyti prie įėjimo į renginį.

2.3.2. Bilietas galioja tik ant jo nurodytu laiku.

2.3.3. Bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą.

2.3.4. Bilietą klastoti ir kopijuoti draudžiama. Jeigu Bilietas nukopijuojamas, į renginį patenka pirmasis jį prie įėjimo parodęs asmuo.

2.3.5. Į renginį griežtai draudžiama įsinešti: gėrimus bet kokioje taroje, narkotines medžiagas, maisto produktus, ginklus, aštrius daiktus, gyvūnus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangą.

2.3.6. Taisyklių nesilaikantys asmenys, į renginio vietą gali būti neįleidžiami. Tokiu atveju pinigai už Bilietus negrąžinami.

3. Privatumo politika

3.1. Svetainės vartotojų ir bilietų pirkėjų asmeninė informacija yra konfidenciali ir prieinama tik Įmonės darbuotojams, kurie ją gali naudoti šiems tikslams:

3.1.1. kokybiškam paslaugų suteikimui;

3.1.2. rinkodarai.

3.2. Įmonė neperduoda vartotojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

3.2.1. Jeigu to reikalauja LR teisės aktai.

3.3. Finansiniai Svetainės Vartotojų duomenys nėra jokiais būdais renkami ar saugomi.

4. Autorinės teisės

4.1. Naudoti, viešinti, cituoti ar kitaip platindami Svetainėje skelbiamą turinį ir dizainą be raštiško Įmonės sutikimo draudžiama. Svetainės dizainas ir prekės ženklas yra saugomi Lietuvos Respublikos teisės aktų.

5. Atsakomybės apribojimas

5.1. Svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Įmonė nėra atsakinga už trečiųjų šalių privatumo politikas ir praktikas.

6. Taisyklių pakeitimai

6.1. Taisyklės gali būti atnaujinamos paskelbiant naują versiją Svetainėje. Įmonė rekomenduoja Vartotojams šias taisykles skaityti reguliariai.