APIE „DIALOGĄ TAMSOJE™“

Idėja užgimė 1988 metais vokiečių verslininko, visuomenininko, filosofijos mokslų daktaro Andreas Heinecke galvoje. Tuo metu jis dirbo radijo stotyje ir gavo užduotį parengti apmokymų programą jaunam žurnalistui, kuris prarado regėjimą per autoavariją. Anksčiau Andreas nebuvo susidūręs su negalia, todėl pirmiausia jam iškilo klausimas, argi netekus regėjimo galima tęsti visavertį gyvenimą? Jo žinios apie aklumą apsiribojo stereotipais. Tačiau pažintis su aklu žurnalistu pakeitė Andreas gyvenimą – jis suvokė tikrąjį regėjimo negalią turinčių žmonių potencialą ir pradėjo kurti „Dialogue in the dark“, juslinį patyrimą, kuris atskleidžia naujus horizontus tiek regintiesiems, tiek neregiams.

1989 metais Hamburge veiklą pradėjo pirmoji „Dialogue in the dark“ paroda. Tai muziejus tamsoje, kuris  stebina lankytojus ne ant sienų kabančiais paveikslais, bet savo pačių jutimais.

„Dialogue in the dark“ pelnė pripažinimą ir apdovanojimus įvairiuose tarptautiniuose forumuose ir šiandien tai viena sėkmingiausių socialinių franšizių pasaulyje.

about map

Licencija užtikrina vietos partneriams galimybę steigti naujas potyrių parodas tamsoje bei papildomai rengti jose mokomuosius seminarus verslo įmonėms ir pramoginius renginius.

Esame oficialus „Dialogue Social Enterprise GmbH“ partneris Lietuvoje. Kviečiame įmones, organizacijas, švietimo įstaigas ir bičiulių grupes įgyti nepakartojamą patirtį „Dialogo tamsoje™“ centre Vilniuje. Siūlome pagal unikalią tarptautinę metodiką parengtus komandos formavimo, komunikavimo, lyderystės ir personalo įvairovės skatinimo seminarus tamsoje verslo įmonėms. Taip pat organizuojame pažintinius, šviečiamuosius ir pramoginius renginius tamsoje moksleiviams, studentams, įmonių darbuotojams ir draugams, kurie tiesiog nori originaliai praleisti laiką kartu praplėsdami savo akiratį.