Seminarai

  1. Pradžia
  2. Seminarai

SEMINARAI ĮMONĖMS IR VERSLO GRUPĖMS

NAUJIENA! Kalėdiniai renginiai! Kviečiame į specialiai švenčių laikui pritaikytą programą. Jos metu užsiimsime įprastais kalėdiniais rūpesčiais, tačiau tai darysime, žinoma, tamsoje. Iš pradžių bus sudėtinga ir nejauku. Vėliau atrasite, kaip tai įdomu ir kiek naujų patyrimų gali atnešti tamsa. Prižadame – tai bus toks įmonės kalėdinis vakarėlis, kokio dar niekada neturėjote.

Klauskite arba rezervuokite laiką įmonės seminarui: +370 682 63312 arba info@dialogastamsoje.lt.


Dialogas tamsoje™“ siūlo korporatyvinius seminarus įmonių darbuotojams. Seminaro dalyviai turės įveikti komandinius iššūkius visiškoje tamsoje. Užduočių ir tolimesnės analizės pobūdis gali būti orientuotas į vieną iš keturių pagrindinių krypčių:

  • LYDERYSTĖ – pokyčių valdymas, kūrybiškumas, pasitikėjimas, savianalizė
  • PERSONALO ĮVAIROVĖS UGDYMAS – darbuotojų potencialo atskleidimas, pagarba kitoniškumui, asmenybės stiprinimas
  • KOMUNIKACIJA – aktyvus klausymas, empatija, raiškus minčių formulavimas
  • KOMANDOS FORMAVIMAS – bendradarbiavimas, komandinė dvasia, kolektyvinė atsakomybė ir sėkmė

Seminarų koncepcija pagrįsta patirtinio mokymo metodologija, kuri susideda iš keturių etapų: konkretus potyris, stebėjimas ir analizė, potyrio interpretacija ir konceptualizacija, išvadų pritaikymas praktikoje.

Seminarų metu mokomasi ne iš teorijos vadovėlių, o iš autentiškos patirties. Dalyviai tamsoje praleidžia nuo 2 iki 3 valandų. Neregintys arba silpnaregiai seminaro vadovai ir pagalbininkai sukuria netikėtus iššūkius ir visiškai neprognozuojamas situacijas, kaip dažnai atsitinka ir realioje verslo aplinkoje.

Kai situacija yra neprognozuojama, o informacija stipriai apribota tamsos, mokėjimas klausytis, pasitikėti ir dirbti komandoje tampa neįkainojamomis vertybėmis. „Dialogas tamsoje™“ taip pat sukuria saugią, profesionalią ir labai asmeninę erdvę savianalizei – savo tikslų ir produktyvumo permąstymui.

 

“Dialogas tamsoje™”  iššūkį jau priėmė:

Patirti „Dialogą tamsoje™“ kviečiame ne tik įmones, bet ir bičiulių kompanijas, siekiančias smagiai ir prasmingai praleisti laiką bei atskleisti netikėtas bendravimo galimybes.

Seminaro trukmė su analitiniu aptarimu šviesoje – iki 3,5 val. Maksimalus seminaro dalyvių skaičius – 32 asmenys.

Klauskite arba rezervuokite laiką įmonės seminarui: +370 682 63312 arba info@dialogastamsoje.lt.

Geriau vieną kartą pajusti!