„Dialogas tamsoje™“ pojūčių dirbtuvės

PATYRIMINIAI SEMINARAI IR RENGINIAI, SKIRTI TELKTI KOMANDĄ, STIPRINTI ĮMONĖS BENDRUMO JAUSMĄ.

Įsivaizduokite pasaulį be šviesos. Kai vizualiniai potyriai nebediktuoja jūsų pojūčiams, kaip jūs suvokiate aplinką, save ir kitus?

Kasdieniame gyvenime regėjimas sudaro daugiau nei 70 % visos smegenų gaunamos informacijos. Regėjimo netekimas priverčia dalyvius išeiti iš komforto zonos ir suteikia progą apmąstymams.

Kodėl „Dialogas Tamsoje™“ toks veiksmingas?

„Dialogas Tamsoje™“- tai stipraus emocinio poveikio aplinka, kuri priverčia dalyvius akimirksniu persiorientuoti pagal naujai atsiradusias aplinkybes ir ieškoti naujų bendravimo ir bendradarbiavimo būdų. Tamsoje dalyviai praleidžia 2-3 valandas spręsdami įvairias praktines užduotis. Specialiai parengti regėjimo negalią turintys vedliai komandoms meta iššūkį kartu susidoroti su staigiais bei nenuspėjamais aplinkos bei emociniais pokyčiais. „Dialogas tamsoje™“ aplinka, kurioje niekas nieko nemato, reikalauja, kad dalyviai neliktų tik pasyviais stebėtojais, o aktyviai įsitrauktų į kiekvieną programos aspektą. Kai situacija yra neprognozuojama, o informacija stipriai apribota tamsos, mokėjimas klausytis, pasitikėti ir dirbti komandoje tampa neįkainojamomis vertybėmis. „Dialogas tamsoje™“ sukuria saugią, profesionalią ir labai asmeninę erdvę savianalizei – savo tikslų ir produktyvumo permąstymui.

Dirbtuvių nauda

Netekęs galimybės pasitelkti regėjimo pojūtį, žmogus yra priverstas aktyvuoti kitus fizinio kūno išteklius, tikslui įgyvendinti stimuliuojami nauji instinktai ir pažadinamas neišnaudotas potencialas. Klausymas ir bendravimas tampa gyvybiškai svarbūs. Dalyviai iš naujo atranda gebėjimą tvarkytis su trikdančia situacija, veikti drastiškai pasikeitusiomis aplinkybėmis, be to jie suvokia naujus asmeninės galios aspektus, daug labiau vertina bendravimą ir bendradarbiavimą. Tamsa tampa mokymosi procesus greitinančia, praplečiančia ir sutvirtinančia terpe.

Siekiant padidinti praktinių užsiėmimų veiksmingumą, skiriama laiko rezultatų aptarimui, refleksijoms ar naujos patirties įtvirtinimui. Po užduočių sesijos aklinoje tamsoje dalyviai dalinasi išgyvenimais ir pastebėjimais, kalbasi apie iššūkius bei nerimą, įvertina išmoktas pamokas.

Užduočių ir tolimesnės analizės pobūdis gali būti orientuotas į vieną iš keturių pagrindinių krypčių:

  • LYDERYSTĖ – pokyčių valdymas, kūrybiškumas, pasitikėjimas, savianalizė
  • PERSONALO ĮVAIROVĖS UGDYMAS – darbuotojų potencialo atskleidimas, pagarba kitoniškumui, asmenybės stiprinimas
  • KOMUNIKACIJA – aktyvus klausymas, empatija, raiškus minčių formulavimas
  • KOMANDOS FORMAVIMAS – bendradarbiavimas, pasitikėjimas, kolektyvinė atsakomybė ir sėkmė

Seminaro trukmė 2,5 – 3 val., su analitiniu aptarimu iki 3,5 val.

Maksimalus seminaro dalyvių skaičius – 33 asmenys.

Klauskite arba rezervuokite laiką įmonės seminarui: +370 682 63312 arba info@dialogastamsoje.lt.

Kviečiame apsilankyti svetainės nuotraukų galerijoje (arba atsiliepimų galerijoje).

Dialogas tamsoje™“ iššūkį jau priėmė:

Atsiliepimai:

Fantastiški potyriai, labai geras laikas. Didelis Jums ačiū!

„Sorainen“ kolektyvas

Ačiū už įdomias patirtis, muziką, savęs pažinimą, galimybę susimąstyti.

„Harė Krišna“ kolektyvas

Ačiū už tai, kad padarote stebuklą – baimę paverčiate pažinimo džiaugsmu.

EKT

It was one of a kind experience! Thank you for experience & for being our guides in exploring a world of darkness & ourselves.

Katja Kārolin ir Mars CM komanda, 2018-01-24

Rašykite mums: