Renginiai

„Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje™“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pradžiuginkite savo kolegas ir draugus galimybe pajusti švenčių dvasią visais įmanomais jutimais. Bendrausime pasinerdami ten, kur nėra vaizdo, už kurio galima būtų pasislėpti. Bendraudami liesdami, kalbėdami, uosdami ir skanaudami. Kasdieniai dalykai tamsoje taps iššūkiu ir nenumaldomu poreikiu bendrauti. O galiausiai pasinersime į dialogą su muzika, kurio metu liks tik garsai, o vaizdinius sukurti leisime jūsų vaizduotei.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Iki pasimatymo tamsoje!

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2016/11/Logo_new_final_all_RGB_LT_h.png

„Dialogas tamsoje™“ pramogas taip pat galite įsigyti pasinaudoję „Laisvalaikio dovanos“ paslaugomis.

Atsiliepimai:

Paskendę kasdienybės įvykių sūkuryje, kartais nejučia pamirštame stebėti. „Dialogas tamsoje“ padėjo mums suprasti, kiek daug galime pamatyti ir pajusti aklinoje tamsoje. „Svarbiausi dalykai akimis nematomi.“

Kristina, Ričardas ir A. de Saint-Exupéry, 2017-07-21

Ačiū. Supratau, ką reiškia gyventi tamsoje.

Aldona, 2017-07-27

„Kvadratas“ dėkoja už puikią patirtį! Ačiū asmeniškai už nuostabų gimtadieninį sveikinimą 😊

Aurelija, Jūratė, Edvinas

Jei galėtum pasirinkti dovaną, kas tai būtų? Tamsa draugiška, tokia pat atvira, tokia pat vieniša. Pilna jausmo, pilna spalvų, kvapų, garsų – gyvenimo. Norėjosi pabūti tyloje, tarsi išgirsti, ką Tamsa nori pasakyti. Šiandien Tamsa man padovanojo atradimo džiaugsmą, su kiekvienu nauju atradimu mano veidą nutvieksdavo šypsena! Ačiū, Liepa ir Giedriau! Beveik galėčiau apsiverkti – iš laimės.

Rasa Zaidovaitė, 2017-08-01