Renginiai

  1. Pradžia
  2. Renginiai

„Dialogas tamsoje“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pramoginius renginius organizuojame ir pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312
Iki pasimatymo tamsoje!


VALENTINO VAKARAS TAMSOJE

„Kad suprastum, ar žmogus skirtas išties tau, eik drauge su juo į kalnus“,– sako senolių išmintis. Kalnai nebūtini – svarbiausia iššūkiai ir išėjimas iš komforto zonos drauge. Mūsų vakare tamsoje jausitės šiek tiek nepatogiai, nes prarasite savo pagrindinį pojūtį – regą. Simpatiją pažinsite ne per grožį, o per tikrąsias asmenines savybes, per pokalbį, kvapus, neblaškomą lytėjimą. 

Kviečiame į tokį Valentino vakarą, kokiame dar nebuvote. Jei drauge esate daug metų, prižadame, kad patirsite tai, ko dar nesate patyrę. Jei ką tik susipažinote, nuoširdus vienas kito pažinimas taps puikiu meilės pagrindu. Tačiau meilė ne tik poroje – ji gali būti ir tarp dviejų draugų, o gali būti ir tiesiog artimui. Tad laukiame ir bičiulių, ir po vieną. 

PROGRAMA

> Meilės dovanėlės gamyba – jos nematant, o vertinant tik lytėjimu
> Komandinės užduotys tamsoje – pasitikrinsite, kaip drauge kovojate su iššūkiais
> Vaišės tamsoje – be žvakių, padedant vienas kitam (ar bandėte nematydami įsipilti arbatos ar atsipjauti pyrago?)
> Šokiai tamsoje su gyva muzika – atsipalaidavus ir 100% nuoširdžiai, nes jūsų niekas nematys

APIE „DIALOGĄ TAMSOJE“
Organizuojame atvirus ir privačius renginius tamsoje, kurių metu išjungiame ragą ir sustipriname likusius pojūčius. Tamsą prisijaukinti padeda mūsų neregiai gidai, kuriems šviesa nereikalinga visai.
„Dialogue in the dark” – beveik 30 metų ir šiuo metu 21 pasaulio šalyje, 28 miestuose veikiantis projektas. Esame socialinės frančizės „Dialogue Social Enterprise GmbH“ sertifikuotas partneris Lietuvoje. Pozityviais būdais visuomenę šviečiame apie neregių pasaulį, juos įdarbiname ir suteikiame erdvę saviraiškai.

RENGINIO LAIKAS
Susitinkame vasario 15 d. 19:00
Renginys truks apie 3 valandas.

VERTA ŽINOTI
> Prieš įeidami į renginio erdvę, spintelėse paliksite bet kokius šviečiančius objektus – telefonus, elektroninius laikrodžius, fosforines drabužių detales ir pan;
> Po patalpą judėsite su neregio lazdele – kaip ja naudotis, pamokys mūsų komanda;
> Tai vienintelis kalėdinis renginys, į kurį galite ateiti nepasipuošę – Jūsų niekas nematys, o tik girdės ir užuos (tad pasidabinkite skaniausiais kvepalais);
> Pasiimkite smulkių pinigų, jei prieš renginį norėsite įsigyti užkandžių. Renginio pabaigoje pyragu ir kava vaišinsime;
> Atvykimo instrukciją atsiųsime kiekvienam užsiregistravusiam.

Iki pasimatymo Tamsoje!

Renginio kaina vienam – 25 €
Renginio kaina dviems – 40 €

Jei šiame renginyje apsilankyti nepavyks, galite įsigyti „Dialogo tamsoje“ dovanų kuponą – su juo du asmenys galės sudalyvauti bet kuriame pasirinktame mūsų renginyje iki pat vasaros.

Padovanokite unikalią patirtį savo artimiesiems, bičiuliams ar kolegoms. Mūsų centre galite įsigyti dovanų kuponus arba kvietimus į „Dialogas tamsoje“ organizuojamus renginius.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312


 

„Dialogas tamsoje“ pramogas taip pat galite įsigyti pasinaudoję „Laisvalaikio dovanos“ paslaugomis. Užsukite į internetinę svetainę https://www.laisvalaikiodovanos.lt/ , išsirinkite „Dialogas tamsoje“ dovanų kuponą ir įsidėkite „į krepšelį“. Prekių krepšelyje spauskite „Toliau” ir užpildykite užsakymo formą. Dovanų kuponą gausite elektroniniu  paštu.