Artimiausių renginių grafikas:

Muzikinė programa „Iki mėnulio ir atgal“

Balandžio 18 d. 19:00 val. – IŠPARDUOTA

Balandžio 20 d. 16:00 val. – IŠPARDUOTA

Balandžio 21 d. 14:00 val. – IŠPARDUOTA

Iki pasimatymo tamsoje!

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2023/02/iki-menulio-ir-atgal.png

Muzikinė programa "Iki mėnulio ir atgal"

Nuėjome ilgą kelią iki Mėnulio ir atgal ir nebeleidžiame sau sustoti akimirkoje. Išmokome skubėti, bet ne laukti. Mūsų mintys laksto, kaip joms patinka ir nenori paklusti. Kiekvienas žmogus, kaip ir mėnulis, turi savo neapšviestą pusę, kurios niekam nerodo.

Kaip kartais gera, pamiršus rūpesčius, nusimesti kaukes, atsiduoti akimirkai ir pajusti jos žavesį. Bet ar dažnai randame laiko ištrūkti iš greitai lekiančio gyvenimo ir pažvelgti į tai, kas vyksta šalia mūsų.

Tamsa yra stiprus patyrimas. Kai nesimato nieko kito, matome vidinius paveikslus. Tai greita pažintis su vidiniu „aš“. Tamsa plečia horizontus, kai niekas vizualiai neblaško, greitai atsiveria erdvės naujoms įžvalgoms ir atradimams. Tamsa suteikia smegenims šviesiausius momentus, nes patirtys tamsoje yra susijusios su unikaliomis situacijomis, intensyviais jausmais ir netikėtomis reakcijomis. Čia pažinimo erdvė – beribė. Ir mes visada turime kuo pasidalinti.

Teminės gyvos muzikos programos kiekvieną kartą suskambės naujai. Neregima erdvė, pripildyta puikios muzikos, kvapų, skonių, garsų ir netikėtų sprendimų, pakvies į nepamirštamą vaizduotės nuotykį.
Išgirskite ir pamatykite kur kas daugiau, negu akinančiame kasdienybės triukšme!

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2024/02/Liberte-virselis10-19-768x768-1.png

Post-folk grupės "Liberte" gyvo garso koncertas ir naujo albumo „Mylėt tik kartą“ pristatymas aklinoje tamsoje.

Grupė „Liberte“ atskleidžia naujai ir jausmingai skambantį etninės muzikos pasaulį su skaidriai svajinga nuotaika. Subtilios, šviesiai melancholiškos dainos užburia savo švelnumu, persmelkia ypatingu lyg sapno plaukimu ir interpretacijų laisve. Ansamblio muzikoje skamba ne tik gerai išstudijuoto ir su meile išdainuoto senojo lietuvių folkloro motyvai, bet ir autoriniai kūriniai. Stebuklingą melodijų visumą audžia įvairių muzikinių instrumentų sąskambiai.

Albumas „Mylėt tik kartą“

Kas nesate girdėję legendos apie Jūratę ir Kastytį? Apie du įsimylėjėlius, kurie nepaisė jų meilės kelyje iškylančių kliūčių, artimųjų nepritarimo ar gyvenimo būdo skirtumų, kuriuos lėmė kiek kitokia kasdieninė aplinka? Regis, kad ši istorija tokia sena, tačiau herojų lūkesčiai bei patiriami iššūkiai tokie panašūs į mūsų… Mes ir toliau kovojame už savo svajones, liūdim, kai mums nepasiseka, laužom stereotipus ir bandom panaikinti bet kokias ribas ar skirtumus, net jeigu tai yra susiję su pačia gamta ir skirtingomis stichijomis.

Apie tai kalba ir Ana su grupe „Liberte“. Visiškoje tamsoje bus pagrotas albumas „Mylėt tik kartą“, kuriame išgirsite autorines bei lietuvių liaudies dainas, apjungtas Jūratės ir Kastyčio istorijos motyvais. Pirmoje ciklo dalyje skamba žemiškojo pasaulio, Kastyčio kasdienybės muzika, vėliau siužetas persikelia į vandens stichiją, na, o kokia šių stichijų sankirtos lemtis, turbūt, žinote ir patys.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2019/04/Dovanu-kuponas-DT-post-dark-1200x628.png

Padovanokite nepamirštamą patirtį tamsoje. Metus galiojantis dovanų čekis suteikia galimybę apsilankyti bet kuriame viešame „Dialogas tamsoje™“ renginyje.

Jeigu norite ypatingai supakuotos dovanos kreipkitės: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Vieši renginiai

„Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje™“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pojūčių programa „Muzika tamsoje” – pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam mesti iššūkį sau ir patirti neįtikėtinų įspūdžių.

Tik užpildžius suplanuotų renginių vietas, bus skelbiamos papildomos datos.

Iki pasimatymo tamsoje!

Privatūs renginiai

Pradžiuginkite savo kolegas ir draugus galimybe pajusti švenčių dvasią visais įmanomais jutimais. Bendrausime pasinerdami ten, kur nėra vaizdo, už kurio galima būtų pasislėpti. Bendraudami liesdami, kalbėdami, uosdami ir skanaudami. Kasdieniai dalykai tamsoje taps iššūkiu ir nenumaldomu poreikiu bendrauti. O galiausiai pasinersime į dialogą su muzika, kurio metu liks tik garsai, o vaizdinius sukurti leisime jūsų vaizduotei.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Pasiteiravimai ir asmeninių švenčių užsakymai priimami: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Atsiliepimai:

patirtis - nereali, pojūčiai - neapsakomi, emocijos - wow. Dialogas tamsoje, priverčia susimąstyt, apgalvot, bet svarbiausia duoda suprast, kad vis dėlto norisi gyventi šviesoje. Ačiū nuostabiai, dialogas tamsoje komandai, Jūs nerealūs, nors labai tikri. kartosiu vėl ir vėl

Domas Švalpa 2022-01-12

Labas rytas, dar esame kupini potyrių, emocijų... norisi su jumis pasidalinti ir padėkoti – kaip gerai, kad esate!

Ir dar daug apkabinimų, “laikų” ir širdelių…

Būkite sveiki, gražieji žmonės!

Gitana 2022-01-12

Labai ačiū organizatoriams.Buvo tikrai nuostabi patirtis.Taipogi manginė ir laiminga.😍

Birutė 2022-01-12

Labai ačiū visiems, susijungusiems vienybėje tamsoje. Tai ypatingas būvis drauge,o su jumis jaučiausi jaukiai ir saugiai. 

Jurgita 2022-01-12