Artimiausių renginių grafikas:

Muzikinė programa „Neatrastos spalvos

Lapkričio 25 d. 18 val. – IŠPARDUOTA

Lapkričio 26 d. 14 val. – IŠPARDUOTA

Muzikinė programa „Kalėdinė kelionė. Suodžiai… ir laimės saga“

Gruodžio 15 d. 19:00 val.

Gruodžio 16 d. 18:00 val.

Iki pasimatymo tamsoje!

Pojūčių programa Spalvos

Muzikinė pojūčių programa „Neatrastos spalvos“

Daugeliui savaime suprantamas dalykas – atmerkti akis ir pamatyti. Kai vizualiniai potyriai nebediktuoja Jūsų pojūčiams, kaip Jūs suvokiate aplinką, save ir kitus?

Pasinerkime į nepakartojamą vaizduotės nuotykį. Gyvos muzikos programa, smagios, žadinančios fantaziją bei reikalaujančios išmonės užduotys, nepamirštamas bendravimas prie puodelio kavos ar kvapnios arbatos su desertu – dalyviai patirs visą naujų jausmų ir emocijų amplitudę, o aklina tamsa nejučia taps švariu baltu popieriaus lapu, kuriame susikurtus vaizdinius dalyviai nutapys savomis spalvomis.

Kalėdine saga

Muzikinė pojūčių programa „Kalėdinė kelionė. Suodžiai... ir laimės saga“

Iki Kalėdų dar liko kelios savaitės. Pirkimo karštligė pasiekė apogėjų. Spūstyse lėtai judantys automobiliai, minios žmonių mažose gatvių saugumo salelėse ar stotelėse nekantriai laukia lėtai judančių autobusų. Dauguma taip apsikrovę pirkiniais, kad atrodo, jog kai kurie imame svarstyti, ar galybė draugų ir giminaičių iš tikrųjų nusipelnė tiek daug dovanų. Ne su tokia Kalėdų dvasia kadaise augau!

Kai galiausiai pasijunti beveik įneštas į prigrūstą autobusą, mintis, kad teks važiuoti namo suspaustam lyg silkės statinėje, pasirodo nepakeliama. Kažin ką atiduočiau už galimybę atsisėsti…

– O gal norėtumėte atsisėsti?

Pas mus keleiviai, paprastai vengiantys vienas kito žvilgsnio, ima nedrąsiai žvilgčioti aplinkui, galiausiai šypsotis ir vieni su kitais kalbėtis.

Norime pakeisti viską iš pagrindų – kviečiame atsipalaiduoti, pajusti užplūstančią šilumą ir iki pat maršruto pabaigos mėgautis kelione. O privažiavę paskutinę stotelę, palinkėsime vieni kitiems linksmų švenčių ir lyg ant sparnų lėksime namo. Eidami gatve į mirguliuojančias Kalėdų girliandas žvelgsime visiškai kitu žvilgsniu, kaip žiūrėjome į jas būdami penkerių ar šešerių – su nuoširdžia nuostaba.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2019/04/Dovanu-kuponas-DT-post-dark-1200x628.png

Padovanokite nepamirštamą patirtį tamsoje. Metus galiojantis dovanų čekis suteikia galimybę apsilankyti bet kuriame viešame „Dialogas tamsoje™“ renginyje.

Jeigu norite ypatingai supakuotos dovanos kreipkitės: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Vieši renginiai

„Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje™“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pojūčių programa „Muzika tamsoje” – pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam mesti iššūkį sau ir patirti neįtikėtinų įspūdžių.

Tik užpildžius suplanuotų renginių vietas, bus skelbiamos papildomos datos.

Iki pasimatymo tamsoje!

Privatūs renginiai

Pradžiuginkite savo kolegas ir draugus galimybe pajusti švenčių dvasią visais įmanomais jutimais. Bendrausime pasinerdami ten, kur nėra vaizdo, už kurio galima būtų pasislėpti. Bendraudami liesdami, kalbėdami, uosdami ir skanaudami. Kasdieniai dalykai tamsoje taps iššūkiu ir nenumaldomu poreikiu bendrauti. O galiausiai pasinersime į dialogą su muzika, kurio metu liks tik garsai, o vaizdinius sukurti leisime jūsų vaizduotei.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Pasiteiravimai ir asmeninių švenčių užsakymai priimami: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Atsiliepimai:

patirtis - nereali, pojūčiai - neapsakomi, emocijos - wow. Dialogas tamsoje, priverčia susimąstyt, apgalvot, bet svarbiausia duoda suprast, kad vis dėlto norisi gyventi šviesoje. Ačiū nuostabiai, dialogas tamsoje komandai, Jūs nerealūs, nors labai tikri. kartosiu vėl ir vėl

Domas Švalpa 2022-01-12

Labas rytas, dar esame kupini potyrių, emocijų... norisi su jumis pasidalinti ir padėkoti – kaip gerai, kad esate!

Ir dar daug apkabinimų, “laikų” ir širdelių…

Būkite sveiki, gražieji žmonės!

Gitana 2022-01-12

Labai ačiū organizatoriams.Buvo tikrai nuostabi patirtis.Taipogi manginė ir laiminga.😍

Birutė 2022-01-12

Labai ačiū visiems, susijungusiems vienybėje tamsoje. Tai ypatingas būvis drauge,o su jumis jaučiausi jaukiai ir saugiai. 

Jurgita 2022-01-12