Privatūs renginiai

Pradžiuginkite savo kolegas ir draugus galimybe pajusti švenčių dvasią visais įmanomais jutimais. Bendrausime pasinerdami ten, kur nėra vaizdo, už kurio galima būtų pasislėpti. Bendraudami liesdami, kalbėdami, uosdami ir skanaudami. Kasdieniai dalykai tamsoje taps iššūkiu ir nenumaldomu poreikiu bendrauti. O galiausiai pasinersime į dialogą su muzika, kurio metu liks tik garsai, o vaizdinius sukurti leisime jūsų vaizduotei.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Pasiteiravimai ir asmeninių švenčių užsakymai priimami: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Vieši renginiai

Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje™“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pojūčių programa “Muzika tamsoje” arba “Vaizduotės teatro spektaklis” – pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam mesti iššūkį sau ir patirti neįtikėtinų įspūdžių.

Iki pasimatymo tamsoje!

Rudens sezono renginių grafikas:

„Summer breeze“
Rugsėjo 3 d. 16 val.
Spalio 8 d. 16 val.

„Neatrastos spalvos“
Rugsėjo 22 d. 18:30 val.
Spalio 20 d. 18:30 val.

„Dialogas tamsoje 6-asis gimtadienis“
Lapkričio 12 d. 16 val.
Lapkričio 24 d. 18.30 val.
(Informacija ruošiama. Rezervuoti vietas kol kas galima tik el. paštu info@dialogastamsoje.lt)

Iki pasimatymo tamsoje!

summer breeze programa

Muzikinė pojūčių programa „Summer breeze“

Vasara yra unikalus pojūčių ir jausmų rinkinys. Ji tokia graži, kad kiti ją apeina. Ruduo tai prisimena, žiema  pavydi, o pavasaris vaikiškai bando sugadinti.

O kokia ji buvo tau? Ieškodami geriausio atsakymo, dažniausiai atsakome „gera tik per greitai prabėgo“. Dažniausiai nesustojame apmąstyti ir pasidžiaugti gražiausiomis akimirkomis.

Pajuskime vasarą visu kūnu, visomis juslėmis, visomis emocijomis. Kai regi, kad dangus artėja prie žemės ir jauti, kaip žolė kutena žvaigždes, o ant kiekvieno medžio kabo muzikinės natos ir jausmo tiek daug, kad norėtum turėti kišenių jam susidėti.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2022/02/pojuciu-programa-pavasaris.png

Muzikinė pojūčių programa „Neatrastos spalvos“

Daugeliui savaime suprantamas dalykas – atmerkti akis ir pamatyti. Kai vizualiniai potyriai nebediktuoja Jūsų pojūčiams, kaip Jūs suvokiate aplinką, save ir kitus? Tarptautinis projektas „Dialogas tamsoje™“ – tai patyrimas aklinai tamsioje erdvėje, kur būdami tiek užsimerkę, tiek atsimerkę, Jūs matote tą patį – nieko. ”Dialogas tamsoje™“ – tai projektas, kuris ištrina ribas, griauna stereotipus, keičia nuostatas ir praplečia pasaulio suvokimą. Tai galimybė pasinerti į naujų pojūčių, pažinimo ir bendravimo erdvę.

Pasinerkime į nepakartojamą vaizduotės nuotykį. Gyvos muzikos programa, smagios, žadinančios fantaziją bei reikalaujančios išmonės užduotys, nepamirštamas bendravimas prie puodelio kavos ar kvapnios arbatos su desertu – dalyviai patirs visą naujų jausmų ir emocijų amplitudę, o aklina tamsa nejučia taps švariu baltu popieriaus lapu, kuriame susikurtus vaizdinius dalyviai nutapys savomis  spalvomis.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2019/04/Dovanu-kuponas-DT-post-dark-1200x628.png

Padovanokite nepamirštamą patirtį tamsoje. Metus galiojantis dovanų čekis suteikia galimybę apsilankyti bet kuriame viešame „Dialogas tamsoje™“ renginyje.

Jeigu norite ypatingai supakuotos dovanos kreipkitės: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Atsiliepimai:

patirtis - nereali, pojūčiai - neapsakomi, emocijos - wow. Dialogas tamsoje, priverčia susimąstyt, apgalvot, bet svarbiausia duoda suprast, kad vis dėlto norisi gyventi šviesoje. Ačiū nuostabiai, dialogas tamsoje komandai, Jūs nerealūs, nors labai tikri. kartosiu vėl ir vėl

Domas Švalpa 2022-01-12

Labas rytas, dar esame kupini potyrių, emocijų... norisi su jumis pasidalinti ir padėkoti – kaip gerai, kad esate!

Ir dar daug apkabinimų, “laikų” ir širdelių…

Būkite sveiki, gražieji žmonės!

Gitana 2022-01-12

Labai ačiū organizatoriams.Buvo tikrai nuostabi patirtis.Taipogi manginė ir laiminga.😍

Birutė 2022-01-12

Labai ačiū visiems, susijungusiems vienybėje tamsoje. Tai ypatingas būvis drauge,o su jumis jaučiausi jaukiai ir saugiai. 

Jurgita 2022-01-12