Renginiai

  1. Pradžia
  2. Renginiai

„Dialogas tamsoje“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pramoginius renginius organizuojame ir pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312
Iki pasimatymo tamsoje!


UNIKALIOS POTYRIŲ PROGRAMOS AKLINOJE TAMSOJE!

Data: 2018.10.20 (16:00 val.)
Kaina: 25 EUR (Perkant du ir daugiau bilietų kaina po 20 EUR)

Kviečiame panirti į tamsą, kur sustiprėja klausa, uoslė ir lytėjimas. Neblaškomi vaizdų, klausysime TV projekto „Tamsoje“ žvaigždės, nereginčios nutrūktgalvės Irmos Jokštytės atliekamo vokalinio ir gitaros muzikos koncerto. Jai pianinu akompanuos Dainora Laukžemytė.

Mūsų „Dialogo tamsoje“ patalpose nėra nei spindulėlio šviesos, todėl visas renginys bus kupinas naujų pojūčių – reikės aklinoje tamsoje susirasti sėdimą vietą, su draugais šnekučiuotis nematant jų veidų, jei norėsite įsigyti užkandžių, monetas suskaičiuoti jas vien liečiant, o po koncerto vaišintis pyragu ir kava – žinoma, irgi nesinaudojant rega. Pradžioje bus nejauku ir sunku, bet vėliau apsiprasite – mūsų komanda visuomet bus šalia, instruktuos, kaip saugiai ir patogiai judėti. Jie tamsoje jaučiasi kaip žuvys vandeny, nes be šviesos praleidžia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Apie Irmą Jokštytę:
Irma, šešerius metus vaidinusi „Naujajame teatre“, šiuo metu dirba su radijo ir TV projektais. Taip pat ji studijuoja vokiečių kalbą ir komunikaciją, groja gitara ir nuostabiai dainuoja. Dabar daug laiko praleidžia studijoje, kur kuria muziką savo rašomai knygai. Taip pat bendradarbiauja su mokymų centru „Dialogas tamsoje“, regintiems tamsoje padeda pažinti save ir kitus. Iš tiesų Irma nežino, kas yra tamsa, ji taip pat gali tik įsivaizduoti kas yra šviesa, kurios nemato nuo kūdikystės.

Verta žinoti:

  • Prieš įeidami į renginio erdvę, spintelėse paliksite bet kokius šviečiančius objektus – telefonus, elektroninius laikrodžius, fosforines drabužių detales ir pan;
  • Tai vienintelis koncertas, į kurį galite ateiti nepasipuošę – Jūsų niekas nematys, o tik girdės ir užuos (tad pasidabinkite skaniausiais kvepalais 😉 );
  • Prieš koncertą apšilimui pakviesime pojūčių viktoriną
  • Pasiimkite smulkių pinigų, jei prieš koncertą norėsite įsigyti užkandžių.
  • Renginio pabaigoje pyragu ir kava vaišinsime;

Iki pasimatymo Tamsoje!

2018.10.20 (16.00 val.)


Padovanokite unikalią patirtį savo artimiesiems, bičiuliams ar kolegoms. Mūsų centre galite įsigyti dovanų kuponus arba kvietimus į „Dialogas tamsoje“ organizuojamus renginius.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312


 

„Dialogas tamsoje“ pramogas taip pat galite įsigyti pasinaudoję „Laisvalaikio dovanos“ paslaugomis. Užsukite į internetinę svetainę https://www.laisvalaikiodovanos.lt/ , išsirinkite „Dialogas tamsoje“ dovanų kuponą ir įsidėkite „į krepšelį“. Prekių krepšelyje spauskite „Toliau” ir užpildykite užsakymo formą. Dovanų kuponą gausite elektroniniu  paštu.