Artimiausių renginių grafikas:

Meditacijos tamsoje

Vasario 27 d. 19 val.

Kovo 27 d. 19 val.

Balandžio 24 d. 19 val.

Muzikinė programa „Šalto oro bliuzas‟ su post-folk grupe „Liberte“

Vasario 18 d. 16 val.

Muzikinė programa „Iki mėnulio ir atgal

Kovo 23 d. 19 val.

Kovo 25 d. 16 val.

Balandžio 20 d. 19 val.

Balandžio 27 d. 19 val.

Gegužė 25 d. 19 val.

Gegužės 27 d. 16 val.

Iki pasimatymo tamsoje!

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2022/12/Med-tam-web-scaled.jpg

Meditacija Tamsoje

Sveikatinanti kvėpavimo, meditacijos ir Gongo garsų sesija visiškoje tamsoje.

Kiekvieną paskutinį mėnesio pirmadienį kviečiame patirti unikalų susitikimą su savimi.

Sesijos metu nuraminamas protas, atpalaiduojamas fizinis kūnas, harmonizuojama psichologinė pusiausvyra. Gongo garso bangos „keliaudamos“ per visą kūną pasiekia ir suvirpina kiekvieną gyvybinę organizmo ląstelę bei suaktyvina energijos tekėjimą.

Atsipalaiduokite ir patirkite ramybę tamsoje.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2023/01/salto-oro-bliuzas-tamsoje.png

Šalto oro bliuzas

Šventės praėjo, atėjo melancholijos dienos iš plikų miškų, nudžiūvusių laukų ir stipraus vėjo. Tačiau žiema šalta tik tiems, kas nesaugoja šiltų prisiminimų.

Kviečiame į muzikinį pojūčių vakarą aklinoje tamsoje, kuris privers sustoti savo kasdieniniame bėgime, padės pajusti jaukų lėtumą ir pastebėti, kad viskas, kas mus dabar laikinai supa, yra sukurta jaukiems susibūrimams, karštai arbatai ir gražioms istorijoms. Daugiau tylėti nei kalbėti, pačiam daugiau klausyti, daugiau stebėti nei veikti kažką naujo. Vakaras aklinoje tamsoje kvepės žiemiškais aromatais, lyriška muzika šildys tarsi pūkinė antklodė, o kai sniegas užklos viską, jau galima bus pradėt tikėti pasaka.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2023/02/iki-menulio-ir-atgal.png

Iki mėnulio ir atgal

Nuėjome ilgą kelią nuo Žemės iki Mėnulio ir atgal ir nebeleidžiame sau sustoti akimirkoje. Išmokome skubėti, bet ne laukti. Mūsų mintys laksto, kaip joms patinka ir nenori paklusti. Kiekvienas žmogus, kaip ir mėnulis, turi savo neapšviestą pusę, kurios niekam nerodo.

Kaip kartais gera, pamiršus rūpesčius, nusimesti kaukes, atsiduoti akimirkai ir pajusti jos žavesį. Bet ar dažnai randame laiko ištrūkti iš greitai lekiančio gyvenimo ir pažvelgti į tai, kas vyksta šalia mūsų.

Teminės gyvos muzikos programos kiekvieną kartą suskambės naujai. Neregima erdvė, pripildyta puikios muzikos, kvapų, skonių, garsų ir netikėtų sprendimų, pakvies į nepamirštamą vaizduotės nuotykį.

Išgirskite ir pamatykite kur kas daugiau, negu akinančiame kasdienybės triukšme!

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2019/04/Dovanu-kuponas-DT-post-dark-1200x628.png

Padovanokite nepamirštamą patirtį tamsoje. Metus galiojantis dovanų čekis suteikia galimybę apsilankyti bet kuriame viešame „Dialogas tamsoje™“ renginyje.

Jeigu norite ypatingai supakuotos dovanos kreipkitės: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Vieši renginiai

„Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje™“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pojūčių programa „Muzika tamsoje” – pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam mesti iššūkį sau ir patirti neįtikėtinų įspūdžių.

Tik užpildžius suplanuotų renginių vietas, bus skelbiamos papildomos datos.

Iki pasimatymo tamsoje!

Privatūs renginiai

Pradžiuginkite savo kolegas ir draugus galimybe pajusti švenčių dvasią visais įmanomais jutimais. Bendrausime pasinerdami ten, kur nėra vaizdo, už kurio galima būtų pasislėpti. Bendraudami liesdami, kalbėdami, uosdami ir skanaudami. Kasdieniai dalykai tamsoje taps iššūkiu ir nenumaldomu poreikiu bendrauti. O galiausiai pasinersime į dialogą su muzika, kurio metu liks tik garsai, o vaizdinius sukurti leisime jūsų vaizduotei.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Pasiteiravimai ir asmeninių švenčių užsakymai priimami: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Atsiliepimai:

patirtis - nereali, pojūčiai - neapsakomi, emocijos - wow. Dialogas tamsoje, priverčia susimąstyt, apgalvot, bet svarbiausia duoda suprast, kad vis dėlto norisi gyventi šviesoje. Ačiū nuostabiai, dialogas tamsoje komandai, Jūs nerealūs, nors labai tikri. kartosiu vėl ir vėl

Domas Švalpa 2022-01-12

Labas rytas, dar esame kupini potyrių, emocijų... norisi su jumis pasidalinti ir padėkoti – kaip gerai, kad esate!

Ir dar daug apkabinimų, “laikų” ir širdelių…

Būkite sveiki, gražieji žmonės!

Gitana 2022-01-12

Labai ačiū organizatoriams.Buvo tikrai nuostabi patirtis.Taipogi manginė ir laiminga.😍

Birutė 2022-01-12

Labai ačiū visiems, susijungusiems vienybėje tamsoje. Tai ypatingas būvis drauge,o su jumis jaučiausi jaukiai ir saugiai. 

Jurgita 2022-01-12