Privatūs renginiai

Pradžiuginkite savo kolegas ir draugus galimybe pajusti švenčių dvasią visais įmanomais jutimais. Bendrausime pasinerdami ten, kur nėra vaizdo, už kurio galima būtų pasislėpti. Bendraudami liesdami, kalbėdami, uosdami ir skanaudami. Kasdieniai dalykai tamsoje taps iššūkiu ir nenumaldomu poreikiu bendrauti. O galiausiai pasinersime į dialogą su muzika, kurio metu liks tik garsai, o vaizdinius sukurti leisime jūsų vaizduotei.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Pasiteiravimai ir asmeninių švenčių užsakymai priimami: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Vieši renginiai

Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje™“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pojūčių programa “Muzika tamsoje” arba “Vaizduotės teatro spektaklis” – pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam mesti iššūkį sau ir patirti neįtikėtinų įspūdžių.

Iki pasimatymo tamsoje!

Ruduo dialoge tamsoje

Rudens pojūčiai Dialoge Tamsoje ™

Tai unikali naujų pojūčių, pažinimo ir bendravimo patirtis, kuri ištrina ribas, praplečia pasaulio suvokimą, griauna stereotipus ir keičia nuostatas. Ne kartą patirtos pramogos tamsoje suskamba visiškai naujai ir tampa dar vienu giluminiu ir jaudinančiu patyrimu.

Filme skambanti muzika kartais sukelia didesnį efektą nei matomas vaizdas. Ji jaudina, žadina emocijas, priverčia susimąstyti, o kartais net ir nubraukti ašarą. Neretai nutinka taip, kad mėgstamiausios filmų dainos tampa mūsų gyvenimo muzika, kurias vos išgirdus sužadinami prisiminimai ir kažkada patirtos emocijos.

https://www.dialogastamsoje.lt/wp-content/uploads/2019/04/Dovanu-kuponas-DT-post-dark-1200x628.png

Padovanokite nepamirštamą patirtį tamsoje. Metus galiojantis dovanų čekis suteikia galimybę apsilankyti bet kuriame viešame „Dialogas tamsoje™“ renginyje.

Jeigu norite ypatingai supakuotos dovanos kreipkitės: el. paštu info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

Atsiliepimai:

Paskendę kasdienybės įvykių sūkuryje, kartais nejučia pamirštame stebėti. „Dialogas tamsoje“ padėjo mums suprasti, kiek daug galime pamatyti ir pajusti aklinoje tamsoje. „Svarbiausi dalykai akimis nematomi.“

Kristina, Ričardas ir A. de Saint-Exupéry, 2017-07-21

Ačiū. Supratau, ką reiškia gyventi tamsoje.

Aldona, 2017-07-27

„Kvadratas“ dėkoja už puikią patirtį! Ačiū asmeniškai už nuostabų gimtadieninį sveikinimą 😊

Aurelija, Jūratė, Edvinas

Jei galėtum pasirinkti dovaną, kas tai būtų? Tamsa draugiška, tokia pat atvira, tokia pat vieniša. Pilna jausmo, pilna spalvų, kvapų, garsų – gyvenimo. Norėjosi pabūti tyloje, tarsi išgirsti, ką Tamsa nori pasakyti. Šiandien Tamsa man padovanojo atradimo džiaugsmą, su kiekvienu nauju atradimu mano veidą nutvieksdavo šypsena! Ačiū, Liepa ir Giedriau! Beveik galėčiau apsiverkti – iš laimės.

Rasa Zaidovaitė, 2017-08-01