APIE DIALOGĄ TAMSOJE

  1. Pradžia
  2. APIE DIALOGĄ TAMSOJE
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

APIE „DIALOGĄ TAMSOJE™“

 

Po daugiau nei 25 metų, apkeliavęs visą pasaulį ir įsikūręs 39 šalyse, „Dialogas tamsoje™“ pagaliau pasiekė Lietuvą! Įžengęs į 40-ą šalį „Dialogo tamsoje™“ centras įsikūrė Vilniuje.

„Dialogas tamsoje™“ – tai patyrimas visiškai tamsioje erdvėje, kur regintys žmonės, lydimi nereginčių arba silpnaregių vedlių, mokosi prisitaikyti kitokiame pasaulyje ir išjungę regėjimą pažadina kitus pojūčius.

Aklinoje tamsoje įvyksta neįtikėtinas apsikeitimas vaidmenimis: regintys žmonės išplėšti iš įprastos aplinkos, jie iš pradžių tampa bejėgiai netekę to, kuo pasitikėjo labiausiai – regėjimo, tuo tarpu neregiai virto užtikrintais ir patikimais vedliais, suteikdami lankytojams saugumo pojūtį ir padėdami orientuotis pasaulyje be kontūrų ir spalvų. Neregiai atveria regintiesiems akis ir parodo, kad aklųjų pasaulis nėra nė trupučio skurdesnis už reginčiųjų, tiesiog kitoks.

„Dialogo tamsoje™“ idėja užgimė 1988 metais vokiečių verslininko ir visuomenininko Andreas Heinecke galvoje. Tuo metu jis dirbo radijo stotyje ir gavo užduotį parengti apmokymų programą jaunam žurnalistui, kuris prarado regėjimą per autoavariją. Anksčiau Andreas nebuvo susidūręs su negalia, todėl pirmiausia jam iškilo klausimas, argi netekus regėjimo galima tęsti visavertį gyvenimą? Jo žinios apie aklumą apsiribojo stereotipais. Tačiau pažintis su aklu žurnalistu pakeitė Andreas gyvenimą – jis suvokė tikrąjį regėjimo negalią turinčių žmonių potencialą ir pradėjo kurti „Dialogą tamsoje™“, juslinį patyrimą, kuris atskleidžia naujus horizontus tiek regintiesiems, tiek neregiams.

Pirmasis „Dialogas tamsoje™“ veiklą pradėjo Hamburge 1989 metais. Nuo to laiko visame pasaulyje sukurta daugiau nei 10 tūkstančių darbo vietų akliems ir silpnaregiams vedliams, radikaliai sumažinant jų socialinę atskirtį. Per 9 milijonus reginčių žmonių jau patyrė „Dialogą tamsoje™“ ir kardinaliai praplėtė savo pasaulėžiūrą. Dabar prie jų galite prisijungti ir jūs!

Įmonė „Mano linija“ yra oficialus „Dialogo tamsoje™“ partneris Lietuvoje. „Mano linija“ kviečia socialiai atsakingas įmones, organizacijas, švietimo įstaigas ir bičiulių grupes įgyti nepakartojamą patirtį „Dialogo tamsoje™“ centre Vilniuje. Siūlome pagal unikalią tarptautinę metodiką parengtus komandos formavimo, komunikavimo, lyderystės ir personalo įvairovės skatinimo seminarus tamsoje verslo įmonėms. Taip pat organizuojame pažintinius, šviečiamuosius ir pramoginius renginius tamsoje moksleiviams, studentams, įmonių darbuotojams ir draugams, kurie tiesiog nori originaliai praleisti laiką kartu praplėsdami savo akiratį.

Geriau vieną kartą pajusti!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.