SEMINARAI ĮMONĖMS IR VERSLO GRUPĖMS

Dialogas tamsoje™“ siūlo korporatyvinius seminarus įmonių darbuotojams. Seminaro dalyviai turės įveikti komandinius iššūkius visiškoje tamsoje. Užduočių ir tolimesnės analizės pobūdis gali būti orientuotas į vieną iš keturių pagrindinių krypčių:

  • LYDERYSTĖ – pokyčių valdymas, kūrybiškumas, pasitikėjimas, savianalizė
  • PERSONALO ĮVAIROVĖS UGDYMAS – darbuotojų potencialo atskleidimas, pagarba kitoniškumui, asmenybės stiprinimas
  • KOMUNIKACIJA – aktyvus klausymas, empatija, raiškus minčių formulavimas
  • KOMANDOS FORMAVIMAS – bendradarbiavimas, komandinė dvasia, kolektyvinė atsakomybė ir sėkmė

Seminarų koncepcija pagrįsta patirtinio mokymo metodologija, kuri susideda iš keturių etapų: konkretus potyris, stebėjimas ir analizė, potyrio interpretacija ir konceptualizacija, išvadų pritaikymas praktikoje.

Seminarų metu mokomasi ne iš teorijos vadovėlių, o iš autentiškos patirties. Dalyviai tamsoje praleidžia nuo 2 iki 3 valandų. Neregintys arba silpnaregiai seminaro vadovai ir pagalbininkai sukuria netikėtus iššūkius ir visiškai neprognozuojamas situacijas, kaip dažnai atsitinka ir realioje verslo aplinkoje.

Kai situacija yra neprognozuojama, o informacija stipriai apribota tamsos, mokėjimas klausytis, pasitikėti ir dirbti komandoje tampa neįkainojamomis vertybėmis. „Dialogas tamsoje™“ taip pat sukuria saugią, profesionalią ir labai asmeninę erdvę savianalizei – savo tikslų ir produktyvumo permąstymui.

“Dialogas tamsoje™”  iššūkį jau priėmė:

Patirti „Dialogą tamsoje™“ kviečiame ne tik įmones, bet ir bičiulių kompanijas, siekiančias smagiai ir prasmingai praleisti laiką bei atskleisti netikėtas bendravimo galimybes.

Seminaro trukmė su analitiniu aptarimu šviesoje – iki 3,5 val. Maksimalus seminaro dalyvių skaičius – 32 asmenys.

Klauskite arba rezervuokite laiką įmonės seminarui: +370 682 63312 arba info@dialogastamsoje.lt.

Geriau vieną kartą pajusti!

Rašykite mums: