Seminarai

  1. Pradžia
  2. Seminarai
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SEMINARAI ĮMONĖMS IR VERSLO GRUPĖMS

 

PRIVERČIA LYDERIUS IR DARBUOTOJŲ GRUPES PAŽVELGTI Į REIKALUS IŠ NAUJOS PERSPEKTYVOS

Nuo 2016 lapkričio vidurio „Dialogas tamsoje™“ Vilniuje siūlo korporatyvinius seminarus, skirtus profesionaliems lyderiams ir įmonių darbuotojams. Seminaro dalyviai turės įveikti eilę grupinių iššūkių visiškoje tamsoje. Užduočių ir tolimesnės analizės pobūdis gali būti orientuotas į vieną iš keturių pagrindinių krypčių:

  • LYDERYSTĖ – pokyčių valdymas, kūrybiškumas, pasitikėjimas, savianalizė
  • PERSONALO ĮVAIROVĖS UGDYMAS – darbuotojų potencialo atskleidimas, pagarba kitoniškumui, asmenybės stiprinimas
  • KOMUNIKACIJA – aktyvus klausymas, empatija, raiškus minčių formulavimas
  • KOMANDOS FORMAVIMAS – bendradarbiavimas, komandinė dvasia, kolektyvinė atsakomybė ir sėkmė

Dar detalesnė seminaro tema, užduočių pobūdis ir analizės kryptis išgvildenama pagal konkrečios įmonės ar dalyvių grupės poreikius.

„Dialogo tamsoje™“ seminarai paremti ilgamete tarptautine patirtimi. Šiuo unikaliu personalo ugdymo įrankiu jau pasinaudojo tokios pasaulinės korporacijos kaip „Allianz“, „Philips“, „Nokia“, „Airbus“, UBS ir daugybė kitų, o taip pat Pasaulio ekonomikos forumas Davose.

Seminarų koncepcija pagrįsta patirtinio mokymo metodologija, kuri susideda iš keturių etapų: konkretus potyris, stebėjimas ir analizė, potyrio interpretacija ir konceptualizacija, išvadų pritaikymas praktikoje.

Mūsų seminarų dalyviai praleidžia tamsoje nuo 2 iki 3 valandų. Neregintys arba silpnaregiai seminaro vadovai ir pagalbininkai sukuria netikėtus iššūkius ir visiškai neprognozuojamas situacijas, kaip kad dažnai atsitinka ir realioje verslo aplinkoje. Čia ir slypi svarbiausia mūsų kuriama pridėtinė vertė. Komandos, lyderiai ir vidurinės grandies vadovai čia mokosi ne iš teorijos vadovėlių, o iš autentiškos patirties. „Dialogas tamsoje™“ – tai staigūs pokyčiai ir nenuspėjami scenarijai, būtent tai, su kuo nuolat susiduriam ir šiuolaikiniame versle.

Neregintys arba silpnaregiai seminaro vadovai ir pagalbininkai yra specialiai apmokyti nevizualinio suvokimo ekspertai. Tamsoje jie sukuria ypatingą mokymų atmosferą – tikrovišką, atvirą, kupiną empatijos ir smagių potyrių. „Dialogas tamsoje™“ taip pat sukuria saugią, profesionalią ir labai asmeninę erdvę savianalizei – savo tikslų ir produktyvumo permąstymui. Sėkmingai ugdydami lyderystės įgudžius, stiprindami ryšius tarp darbuotojų ir tarpusavio supratimą

Taigi patirti „Dialogą tamsoje™“ kviečiame ne tik įmones, bet ir bičiulių kompanijas, siekiančias smagiai ir prasmingai praleisti laiką bei atskleisti netikėtas bendravimo galimybes.

 

Gauti daugiau informacijos ir užsisakyti seminarą galite susisiekę su mumis telefonu +37068263312 arba el. paštu info@dialogastamsoje.lt. Seminaro trukmė su analitiniu aptarimu šviesoje – iki 4 valandų. Maksimalus seminaro dalyvių skaičius – 24.

 

Geriau vieną kartą pajusti!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.