Renginiai

  1. Pradžia
  2. Renginiai
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Unikalios potyrių programos aklinoje tamsoje!

„Dialogas tamsoje “ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis“…

Artėjant gražiausioms metų šventėms kviečiame į teminius „Dialogas tamsoje“ renginius.

Šventinis šurmulys ir rūpesčiai dar niekada nebuvo tokie smagūs, žadinantys fantaziją bei reikalaujantys išmonės. Kalėdinės mugės nuotaika, kvapų degustacija, vaišės, bendravimas, muzika– tai potyrių spektaklis aklinoje tamsoje. Ko neįžvelgia lankytojų akys, viską su spalvomis ir kontūrais atkuria vaizduotė…

Artimiausi numatomi renginiai:

lapkričio 25 d., 16.00 val.

gruodžio 9 d., 16.00 val.

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@dialogastamsoje.lt, tel.: 868263312

 

PRAMOGINIAI RENGINIAI

  Dialogastamsoje.lt pramogas taip pat galite įsigyti pasinaudoję laisvalaikio dovanų paslaugomis. Kaip įsigyti laisvalaikio dovanų kuponą? Užsukite į internetinę svetainę https://www.laisvalaikiodovanos.lt/ , išsirinkite dovaną-kuponą ir įsidėkite „Į krepšelį“. Prekių krepšelyje spauskite „Toliau” ir užpildykite užsakymo formą. 
„Dialogas tamsoje™“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį ne tik savo profesinę veiklą, bet ir laisvalaikį! Ne kartą patirtos pramogos tamsoje suskamba visiškai naujai ir tampa dar vienu giluminiu, jaudinančiu ir be galo smagiu patyrimu.
 
Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, Kalėdos tamsoje, degustacijos ar pojūčių kovos…  Ką bepasirinktumėt, unikali naujų pojūčių, pažinimo ir bendravimo patirtis garantuota. Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.
 
Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu 868263312
Iki pasimatymo tamsoje!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.