Renginiai

  1. Pradžia
  2. Renginiai

UNIKALIOS POTYRIŲ PROGRAMOS AKLINOJE TAMSOJE!

Nauja programa!
Neatrastas nevizualinių pojūčių pasaulis ir muzika, kuri kvepia kava.

Data: 2018.06.01
Laikas: 18.30 val.
Programos trukmė: 2 val.

Kaina: 25 EUR
(perkant du ir daugiau bilietų, kaina asmeniui 20 EUR)

Būtina išankstinė registracija!
Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt, tel.: 868263312

 

„Dialogas tamsoje“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pramoginius renginius organizuojame pagal individualius užsakymus ir jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, Kalėdos tamsoje, degustacijos ar pojūčių kovos… Unikali naujų pojūčių, pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312
Iki pasimatymo tamsoje!

Padovanokite unikalią patirtį savo artimiesiems, bičiuliams ar kolegoms. Mūsų centre galite įsigyti dovanų kuponus arba kvietimus į „Dialogas tamsoje“ organizuojamus renginius.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312

 

„Dialogas tamsoje“ pramogas taip pat galite įsigyti pasinaudoję „Laisvalaikio dovanos“ paslaugomis. Užsukite į internetinę svetainę https://www.laisvalaikiodovanos.lt/ , išsirinkite „Dialogas tamsoje“ dovanų kuponą ir įsidėkite „į krepšelį“. Prekių krepšelyje spauskite „Toliau” ir užpildykite užsakymo formą. Dovanų kuponą gausite elektroniniu  paštu.