Renginiai

  1. Pradžia
  2. Renginiai

„Dialogas tamsoje“ siūlo pakylėti į absoliučiai kitą kokybinį lygmenį savo laisvalaikį!

Išdrįsk, dalinkis, nebūk abejingas! Tai trys pagrindinės „Dialogo tamsoje“ taisyklės, kurios bet kokį renginį paverčia nepamirštama švente. Lankytojai tamsoje patiria kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį ir pažvelgia į realybę „kitomis akimis”.

Pramoginius renginius organizuojame ir pagal individualius užsakymus ir Jūsų kolektyvo poreikius. Gimtadieniai, šeimyninės šventės, mergvakariai ar tiesiog aklas pasimatymas tamsoje – tai nepamirštama pažinimo ir bendravimo patirtis! Niekas neliks tik pasyviu stebėtoju, nes tamsoje tie, kurie nebendrauja, apskritai liaujasi egzistavę.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312
Iki pasimatymo tamsoje!


KALĖDOS TAMSOJE

Šv. Kalėdos – vertybių, apmąstymų ir šeimos metas? Gal ir nuskambės keistai, bet mūsų renginiai tamsoje visada tokie – pilni naujų atradimų, vertybių apsvarstymų ir šilto buvimo drauge (patikėkite, tamsa suartina ir fiziškai, ir emociškai). Įsivaizduokite, kaip atrodys Kaledos tamsoje. Bus Kalėdos kvadratu!

Kviečiame į vienintelį atvirą kalėdinį renginį šiemet. Jį subalansavome taip, kad prasmingai, linksmai ir saugiai laiką praleistų visi – nuo vaikų iki senjorų. Taigi tikimės, kad atvyksite su visa šeima.

PROGRAMA
> Eglutės puošimas – žinoma, be lempučių
> Gyvos muzikos programa
> Smagūs komandiniai kalėdiniai žaidimai
> Kalėdinių pojūčių viktorina
> Loterija – galėsite laimėti šviesos terapijos seansą
> Kalėdinis pyragas – jau būsite susidraugę su tamsa, tad pyragą supjaustysite ir arbatą įsipilsite savarankiškai

APIE „DIALOGĄ TAMSOJE“
Organizuojame atvirus ir privačius renginius tamsoje, kurių metu išjungiame ragą ir sustipriname likusius pojūčius. Tamsą prisijaukinti padeda mūsų neregiai gidai, kuriems šviesa nereikalinga visai.
„Dialogue in the dark” – beveik 30 metų ir šiuo metu 21 pasaulio šalyje, 28 miestuose veikiantis projektas. Esame socialinės frančizės „Dialogue Social Enterprise GmbH“ sertifikuotas partneris Lietuvoje. Pozityviais būdais visuomenę šviečiame apie neregių pasaulį, juos įdarbiname ir suteikiame erdvę saviraiškai.

VERTA ŽINOTI
> Prieš įeidami į renginio erdvę, spintelėse paliksite bet kokius šviečiančius objektus – telefonus, elektroninius laikrodžius, fosforines drabužių detales ir pan;
> Po patalpą judėsite su neregio lazdele – kaip ja naudotis, pamokys mūsų komanda;
> Tai vienintelis kalėdinis renginys, į kurį galite ateiti nepasipuošę – Jūsų niekas nematys, o tik girdės ir užuos (tad pasidabinkite skaniausiais kvepalais);
> Pasiimkite smulkių pinigų, jei prieš koncertą norėsite įsigyti užkandžių. Renginio pabaigoje pyragu ir kava vaišinsime;
> Atvykimo instrukciją atsiųsime kiekvienam užsiregistravusiam.

Iki pasimatymo Tamsoje!

Renginio kaina – 25 €
Perkant du ir daugiau bilietų – 20 €/asm

Padovanokite unikalią patirtį savo artimiesiems, bičiuliams ar kolegoms. Mūsų centre galite įsigyti dovanų kuponus arba kvietimus į „Dialogas tamsoje“ organizuojamus renginius.

Daugiau informacijos info@dialogastamsoje.lt arba telefonu +370 682 63312


 

„Dialogas tamsoje“ pramogas taip pat galite įsigyti pasinaudoję „Laisvalaikio dovanos“ paslaugomis. Užsukite į internetinę svetainę https://www.laisvalaikiodovanos.lt/ , išsirinkite „Dialogas tamsoje“ dovanų kuponą ir įsidėkite „į krepšelį“. Prekių krepšelyje spauskite „Toliau” ir užpildykite užsakymo formą. Dovanų kuponą gausite elektroniniu  paštu.