Moksleiviams

  1. Pradžia
  2. Moksleiviams
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ŠVIEČIAMIEJI RENGINIAI MOKSLEIVIAMS

 

Be verslo seminarų ir pramoginių renginių „Dialogas tamsoje™“ taip pat siūlo edukacines programas moksleivimas ir vaikų grupėms. Šias šveičiamąsias pratybas veda ne tik nerengintys arba silpnaregiai „Dialogo tamsoje™“ darbuotojai, bet ir regintys specialistai. Programos pritaikytos tiek pradinių klasių moksleiviams, tiek ir vyresnio amžiaus vaikams.

Šių pratybų metu bus ugdomi tokie pagrindiniai moksleivių įgūdžiai:

  • Empatija, atjauta – vaikai sužinos, kaip gyvena ir bendrauja neregiai bei silpnaregiai
  • Nevizualinė komunikacija – vaikai lavins savo kalbėjimo ir klausymo įgūdžius
  • Pasitikėjimas – vaikai išmoks nugalėti savo baimes
  • Savimonė – vaikai giliau pažins save ir savo galimybes

Šios nepaprastai interaktyvios pamokos metu moksleiviai susipažins su priemonėmis, kurios palengvina aklųjų ir silpnaregių gyvenimą, išmoks labiau pasikliauti klausa, lytėjimu ir uosle, suvoks, koks svrabus yra bendravimas ir komandinis darbas, ypač neįprastomis aplinkybėmis, taip pat jie įgaus daugiau pasitikėjimo savimi ir savo bendraamžiais įveikdami nerimą ir netikėtas kliūtis.

Patyčios, diskriminacija, abejingumas ir užsisklendimas virtualiame pasaulyje – jei nuolatinis kalbėjimas apie šias problemas neduoda rezultatų, galbūt verta pakeisti atskaitos sistemą ir padėti vaikams pažvelgti į pasaulį iš kitos perspektyvos. „Dialogas tamsoje™“ kaip tik ir suteikia tokią unikalią galimybę.

Geriau vieną kartą pajausti!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.